Partnerstvo

Partnerstvo so

Zelenou jedálňou

Chcete prispieť k zvýšeniu ponuky rastlinných jedál na vysokých školách a v reštauráciách?

Páči sa vám práca Zelenej jedálne?

Máme pre vás rôzne druhy služieb, aj finančných a nefinančných príspevkov.

Ako môžeme nadviazať partnerstvo

Služby Zelenej jedálne

Máte záujem o spoluprácu so Zelenou jedálňou, máte skvelý vegánsky výrobok, alebo chcete rozšíriť povedomie o vegánskej ponuke vo vašej reštaurácii?

Finančné príspevky

Páči sa vám práca Zelenej jedálne a chcete nás podporiť? Každý finančný príspevok nám pomôže rásť a rozšíriť služby pre vysoké školy.

V čom sme dobrí

Vegánstvo je náš život i naša práca

a sme v tom dobrí!

Vegánstvo

Stravujeme sa vegánsky a žijeme vegánskou filozofiou

Rastlinná strava

Rozumieme zdravej strave a vyznáme sa v rastlinných alternatívach

Cieľová skupina

Pracujeme so sociálnymi sieťami spotrebiteľov rastlinnej stravy

Pútavý obsah

Výhody rastlinnej stravy vieme odprezentovať, aby boli zaujímavé

Zdroje informácií

Naše tvrdenia o rastlinej strave vieme podložiť vierudhodnými zdrojmi

Ako vám vieme pomocť

Vegánske recepty

Zostavujeme recepty s použitím komerčných vegánskych výrobkov, ktoré zverejňujeme na našom webe, Facebooku a Instagrame, a vydávame v kuchárskych e-kihách a tlačených brožúrach. Pozrite si našu spoluprácu s firmou ALFA BIO.

Kurzy vegánskeho varenia

Organizujeme kurzy vegánskeho varenia pre vysokoškolské jedálne, komerčné gastro prevádzky, teambuildingové akcie, ale aj pre širokú verejnosť. Prispejte nám vegánskymi výrobkami, základnými surovinami, alebo zapožičaním gastroštúdia. Pozrite si našu spoluprácu s dodávateľom potravín Bidfood Slovakia.

Tlačené materiály

Počas roka zostavujeme, vydávame a tlačíme kuchárske brožúry, informačné letáky na stoly a roll upy do jedální a iné tlačené materiály na ktorých môže byť vaše logo. Takto sme spolupracovali s firmou ALFA BIO a Bidfood Slovakia.

Ochutnávky výrobkov

Hotové rastlinné jedlá, alebo komerčné vegánske výrobky odprezentujeme a dáme ochutnať vašim stravníkom, alebo iným cieľovým spotrebiteľom. Počas hromadného, alebo súkromného workshopu varenia objasníme prácu s výrobkom, predstavíme benefity a zostavíme recept, ktorý kuchári pripravia a ochutnajú.

On-line propagácia výrobkov

Píšeme rôzne články, zasielame newslettre, zvrejňujeme príspevky na sociálne siete, hodnotíme výrobky a zasielame spätnú väzbu.

Prednášky o rastlinnej strave

Na podporu ekologického imidžu vašej firmy odprezentujeme zamestnancom odborné vedomosti o zdravotných benefitoch rastlinnej stravy, ale aj o pozitívnom dopade jej konzumácie na životné prostredie.

Súťaže s rastlinnými výhrami

Počas roka organizujeme niekoľko súťaží, v ktorých odmeňujeme účastníkov/výhercov balíčkom vegánskych výrobkov. Takto sme odmeňovali výhercov súťaže o Najlepšiu Zelenú jedáleň.

Študentov, s ktorými spolupracujeme na raste kvality jedál (ambasádori), odmeňujeme pravidelne balíčkom rastlinných výrobkov. Pozrite sa, ako sme odmeňovali tento rok.

Rastlinný koncept pre gastro prevádzku

Na mieru vám zostavíme podporu predaja rastlinnej stravy vo vašej gastro prevádzke. Zostavíme pre vás rastlinné recepty a zaučíme vašich kuchárov, aby ich mohli variť. Na tieto jedlá môžete potom používať označenie "Schválené Zelenou jedálňou", alebo "Schválené vegánskou spoločnosťou".

Ako nás môžete podporiť

1

Jednorázový príspevok

Kedykoľvek môžete podporiť našu prácu jednorázovo podporiť. Či už ste jednotlivec, alebo firma.

2

2% z dane z príjmu

Ako nezisková organizácia príjmame každoročne aj príspevky z daní z príjmov.

Napíšte nám

Sídlo

Projekt Zelená jedáleň

Slovenská vegánska spoločnosť, o.z. 

Líščie nivy 457/8, 821 08 Bratislava

Kancelária

Sabinovská 10, 821 01 Bratislava

Finančné údaje

Údaje o príjemcovi

Slovenská vegánska spoločnosť, o.z

Líščie Nivy 457/8

821 08 Bratislava

Platobné údaje

IBAN: SK9683300000002901062240

SWIFT: FIOZSKBA

Názov príjemcu: Slovenská vegánska spoločnosť, o.z

2% z dane z príjmu

Názov: Slovenská vegánska spoločnosť

Forma: Občianske združenie

IČO: 50372939

Sídlo: Líščie Nivy 457/8, 821 08, Bratislava

Spolupráce s našimi partnermi

Kurzy vegánskeho varenia pre verejnosť

Vďaka podpore spoločnosti ALFA SORTI, hlavného partnera kurzov a producenta rastlinných alternatív Goody Foody, ako aj vďaka podpore spoločnosti ALFA BIO, partnera kurzov a producenta tofu značky Lunter sme zorganizovali kurz vegánskeho varenia pre verejnosť.

Vegánska večera s balíčkami od partnerov

Vďaka podpore spoločností Bonduelle, MINIT SLOVAKIA, You Vegan a The choice, sme počas Vegánskej večeri mohli odmeniť výhercov vedomostnej súťaže. Zelená jedáleň mala na tejto akcii prednášku o dochucovaní tofu, spolu s ochutnávkou. Príspevok nájdete na našom Facebooku.

On-line kurz vegánskeho varenia pre Dell

Vďaka podpore spoločnosti Dell sme zrealizovali kurz vegánskeho varenia pre ich zamestnancov. Kurz prebehol on-line začiatkom novembra a počas jednej hodine sme spolu uvarili tri jedlá. Príspevok o tejto udalosti nájdete na našom Facebooku.

Balíčky vegánskych produktov od MINIT SLOVAKIA

Vďaka podpore spoločnosti MINIT SLOVAKIA sme zorganizovali súťaž o Najlepšiu Zelenú jedáleň, ktorej výhercom sa stali jedálne na TUKE a na UNIZA. Výhercovia získali balíčky vypečených produktov z novej vegánskej línii od MINIT SLOVAKIA.

Balíčky vegánskych produktov od ALFA BIO

Vďaka podpore spoločnosti ALFA BIO, sme odmenili štyroch študentov, ambasádorov, ktorí s nami spolupracujú na monitorovaní a raste kvality rastlinných jedál vo vysokoškolských jedálňach. Štyria najaktívnejši ambasádori získali balíčky Lunter výrobkov od ALFA BIO.

Kuchársky workshop s Bidfood a Garden Gourmet

Vďaka podpore spoločnosti Bidfood Slovakia a Garden Gourmet sme zorganizovali kuchársky workshop vegánskeho varenia pre kuchárov jedálne na UCM a Top Relax. Varili sme s rastlinnými náhradami od Garden Gourmet, ako nugetky, vegan rezančeky a rastlinný tuniak.

Lunter tofu kuchárska brožúra a e-kniha

Vďaka podpore spoločnosti ALFA BIO, sme zostavili, vydali a vytlačili kuchársku e-knihu s 15timi Lunter tofu receptami. Tlačená brožúra je distribuovaná vysokoškolským jedálňam a e-kniha je k dispozícii na stiahnutie z nášho webu.

Kuchárska brožúrka a e-kniha s Bidfood Slovakia

Vďaka podpore spoločnosti Bidfood Slovakia, sme zostavili, vydali a vytlačili kuchársku e-knihu s celistvými potravinami. Tlačená brožúra je distribuovaná vysokoškolským jedálňam a e-kniha je k dispozícii na stiahnutie z nášho webu.

Balíček potravín do súťaže od partnerov

Vďaka podpore spoločností Alfa Sorti, You Vegan, Nilio, Huricane a Violife sme odmenili balíčkami rastlinných výrobkov troch účastníkov Rastlinného prieskumu. Balíčkami rastlinných výrobkov pravidelne odmeňujeme aj našich ambasádorov.

Video recepty s Bidfood Slovakia

Vďaka podpore spoločnosti Bidfood Slovakia a šéfkuchárovi Jánovi Dudovi sme natočili 10 strukovinových videoreceptov. Videá sú k dispozícii na zhliadnutie na našom YouTube kanáli, ale aj na našom webe a pravidelne ich zdieľame aj na sociálnych sieťach.

Chcete aj vašu firmu zapojiť a spolupracovať so Zelenou jedálňou, tak nám napíšte a zúčastnite sa na najbližšej aktivite Zelenej jedálne.

O projekte Zelená jedáleň

Podiel spotreby rastlinných jedál vo svete narastá zo zdravotných, ale aj environmentálnych dôvodov.

Spolupracujeme s vysokoškolskými jedálňami a komerčnými gastro prevádzkami pri zaraďovaní rastlinných jedál do svojej ponuky.

Poskytujeme podporu pri zaraďovaní rastlinných jedál do ponuky

Organizujeme workshopy varenia

Vydávame a tlačíme kuchárske e-knihy

Natáčame videorecepty

Šírime povedomie na sociálnych sieťach (Facebook a Instagram)

S ambasádormi spolupracujeme na zlepšení kvality a ponuky jedál

Zdroje:

  1. Fotka Business hands by rawpixel.com - www.freepik.com
  2. Fotka Group therapy by freepik.com - www.freepik.com
  3. Fotka Business handshake by snowing - www.freepik.com